محل تبلیغات شما
بنام قدرت مطلق الله 
حسین دژاکام در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا درباره جزئیات نمایش پنجره‌ای رو به آسمان»، گفت: این نمایشنامه را حدود ۵ سال قبل نوشتم ولی به اتمام نرساندم برای تکمیل آن همواره برنامه‌ها را از رادیو و تلویزیون گوش می‌کردم و سعی می‌کردم تا چیزی دستگیرم شود اما این‌گونه نشد.

بازگشت امیر دژاکام به تئاتر با یک نمایش کمدی؛ پنجره ای رو به آسمان به نویسندگی و تهیه کنندگی مهندس

این تهیه کننده تئاتر با بیان اینکه این نمایشنامه را به‌صورت طنز نوشتم زیرا که اعتقاد دارم اگر موضوعات به‌صورت فرمول‌های ریاضی و سخت و پیچیده باشد همه درک نمی‌کنند و حتی حوصله گوش کردن به آن‌ها را ندارند، گفت:  اما معتقدم اگر صحبت‌ها به‌صورت یک بازی و قصه دربیاید و سرگرم‌کننده باشد همه می‌پذیرند و یا افراد بیشتری آن را قبول می‌کنند.

پیام سی دی اضافه وزن قسمت چهارم از آقای مهندس

متن سی دی سبزه ها از مهندس

متن سی دی مجاز از آقای امین

به‌صورت ,نمایشنامه ,نوشتم ,می‌کردم ,ایرنا ,طنز ,نمایشنامه را ,باشد همه ,این نمایشنامه ,نمی‌کنند و ,درک نمی‌کنند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

alnogambpil وبلاگ تفریحی ما و شما رفیق بی کلک مسابقاتk-pop السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها ثبت شرکت خاص - ثبت ارزان شرکت انجام پروژه های NS2-3 sethebudi كانون فرهنگی مسجد صادقیه نـیـاســــــر Lindsay's memory